www.kopuzlareva.com

ÜRETİM VE KALİTE

Üretim ve Kalite bakışımızın temel amacı; faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerdeki paydaşlarımıza hizmet mükemmelliği sağlamaktır. ‘Kalite’nin öncelikli olarak müşterilerimizin beklentilerinin doğru karşılanması anlamına geldiğini biliyoruz. 

Sürekli ilerleme ve iyileştirmeler ile süreç geliştirmeyi hedefleyen Toplam Kalite Yönetimi anlayışımız ile “planla - uygula – kontrol et – önlem al” metodolojisini tüm süreçlerde uyguluyoruz.

Kalite Belgeleri

KALİTE POLİTİKASI

“PEF”TEN MAMUL (EVA, KAUÇUK ESASLI, DÜŞÜK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN) ÜRÜNLERİN GELİŞTİRİLMESİ, ÜRETİMİ VE SATIŞI HİZMETLERİ" kapsamı ile merkezinin bulunduğu Tuzla Belediyesi sınırları içinde yer alan adresi:  İSTANBUL DERİ OSB GÜDERİ CAD. NO: 14 G-2 ÖZEL PARSEL TUZLA/İSTANBUL/TÜRKİYE fiziki sınırları içerisinde yer almakta olan KOPUZLAR EVA KAUÇUK ÜRÜNLERİ GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak vizyon, misyon, ilke değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi faaliyetleri kapsamında tüm faaliyetlerin etkin şekilde yürütülmesi, iş veriminin gereği olarak görülür. Kalite Yönetim Sistemi uygulanarak, sistem periyodik olarak gözden geçirilir ve performansı izlenerek, sürekli olarak gelişmesi sağlamak amacıyla;

 • Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı,
 • Kalite Yönetim Sistemine uygun çalışmayı,
 • Tüm faaliyetlerinde ahlak kurallarına uymayı ve dürüst olmayı,
 • Müşterilerin memnuniyetini sağlamayı
 • Tüm çalışanların katılımıyla sistemi sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi,
 • Sektöründe yeniliklerde öncü olmayı,

TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

ÇEVRE POLİTİKASI

“PEF”TEN MAMUL (EVA, KAUÇUK ESASLI, DÜŞÜK YOĞUNLUKLU POLİETİLEN) ÜRÜNLERİN GELİŞTİRİLMESİ, ÜRETİMİ VE SATIŞI HİZMETLERİ" kapsamı ile merkezinin bulunduğu Tuzla Belediyesi sınırları içinde yer alan adresi:  İSTANBUL DERİ OSB GÜDERİ CAD. NO: 14 G-2 ÖZEL PARSEL TUZLA/İSTANBUL/TÜRKİYE fiziki sınırları içerisinde yer almakta olan KOPUZLAR EVA KAUÇUK ÜRÜNLERİ GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak vizyon, misyon, ilke değerlerimiz doğrultusunda oluşturduğumuz ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi faaliyetleri kapsamında Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için, tüm çevre yasaları ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilinci gerçekleştirerek, gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmaktır amacıyla;

 • Çevre ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak.
 • Ofis yatırımlarında çevresel etkileri göz önünde bulundurmak.
 • Tüm atıklarımızı minimuma indirmek, kirliliği kaynağında önlemek, mümkün olduğunca geri kazanmayı, geri kazanımı olmayan atıklarımızı çevreye zarar vermeyecek şekilde bertaraf etmeyi, ettirmeyi böylece çevre üzerindeki etkilerini azaltmak.
 • Çalışanlarımıza, tedarikçi ve taşeronlarımıza çevre ile ilgili eğitimler vererek onları çevre konusunda bilinçlendirmek.
 • Çevresel performansımızın artması yönünde çevre yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.

Bu amaç ve hedeflere ulaşmak için periyodik olarak gözden geçirmeleri taahhüt eder.

Çevre Dostu

AR&GE

AR-GE faaliyetlerimizdeki en önemli amacımız, üretkenliğimizi, üretim kalitemizi geliştirmek ve daha da önemlisi yeni ürün ve hizmetler yaratmaktır. Kendi alanımızda ürün ve hizmet sağladığımız sektörleri inceliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre yönlendirilen bilimsel-teknolojik gelişme sağlayacak özgün ve deneysel çalışmalarımızla yenilikçi iş fikirleri geliştiriyoruz.

TOP